تجهیزات پوششی

با استفاده از کلیپس ها و ساپورت های مخصوص پلی کربنات و نایلون، سازه گلخانه در برابر سرعت بالای ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت نیز مقاومت می کند. و تورهای مخصوص جلوگیری از حشرات با سه سال گارانتی در سازه های پوششی مورد استفاده قرار میگیرد.

• پوشش کف گلخانه
جهت پوشش کف گلخانه از پوشش مخصوصی استفاده می شود که این پوشش باعث جلوگیری از رویش گیاهان هرز در داخل گلخانه شده و از ورود گل و لای به داخل گلخانه جلوگیری می کند.

• پلی کربنات
جهت جلوگیری از تلفات بیش از حد انرژی در گلخانه های پلاستیکی در دیواره های جانبی از ورق های پلی کربنات سه خانه به ضخامت 10 mm استفاده می شود که به دلیل شفاف بودن آنها عبور نور امکان پذیر می باشد و با توجه به ساختار هندسی که دارد از ضریب انتقال حرارتی پایین تری نسبت به نایلون برخوردار است که امکان صرفه جویی بهینه در مصرف انرژی را فراهم می کند. نسبت به شرایط اقلیمی محیط و نظر کارشناسان A-SERA GROUP امکان استفاده از ورق های پلی کربنات با ضخامت کم نیز میسر می باشد.

• نایلون
جهت پوشش گلخانه از نایلون های خاص 3 لایه استفاده می شود که باعث می شود تعریق رطوبت داخل گلخانه بر روی گیاهان چکه نکند و این موضوع از بروز بیماری در گیاهان جلوگیری می کند. در این نایلون ها تعریق رطوبت داخلی گلخانه از روی سطح نایلون به گاترهای مخصوص جمع آوری آب و در نهایت به لوله کشی درین هدایت می شود. این نایلون ها دارای ضریب انتقال نور مناسب و ضریب انرژی در سطح قابل قبولی بوده و به صورت 3 لایه تولید می شود.


کپی رایت© 2020